Size bir telefon kadar yakınız
05356201134
Dil Seçin
trende

Zeminlerdeki Şıklık: 2020 Halı Trendleri

30.11.2020
185 görüntülenme
Zeminlerdeki Şıklık: 2020 Halı Trendleri

Yeni bir eve çıkacağınızı düşünün… Bu evde hiçbir halıya ya da kilime yer vermeyi planlamıyorsunuz… Bu fikrinizi bir arkadaşınıza ya da bir büyüğünüze söylediğinizde büyük ihtimal size “Olmaz öyle şey!” gibi bir tepki verebilir. Evet, halılar ve kilimler evlerin gerçekten de vazgeçilmezleri arasında! Üstelik merak etmeyin; uygulamak istediğiniz ev dekorasyonuna uygun, zevkinizi yansıtan halıyı bulmakta da hiç zorlanmayacaksınız!

Zeminden gelen soğuğu, sesi izole etme görevleri bulunan halılar, ev dekorasyonunda da söz sahibi. Peki, 2020 halı modası hakkında daha fazla bilgi alıp yaşam alanınızı daha trend bir görünüme kavuşturmaya ne dersiniz? İşte, bunu sağlayacak olan, 2020’nin halı modelleri:

Bitki Desenlere Zeminleri Canlı Kılıyor: Çiçek Desenli Halılar

Yeni Yılda Yenilik Şart: 2020 Ev Dekorasyonu Trendleri” yazımızda da bahsettiğimiz gibi çiçekler ve bitkiler doğayı evinize taşıyan ve moda olan unsurlar. Canlı bitkilerin yanı sıra, çiçek ve bitki desenli duvar kâğıtları da bu yıl ön planda. Durum böyle olunca, 2020 yılının halı trendleri arasında da çiçek, bitki desenlerini görmemek imkânsız hale geliyor!

Özellikle salon dekorasyonunda, soft renklere sahip, çiçek desenlerini barındıran halılara yer verebilirsiniz. Bu arada çiçek desenli deyince aklınıza hemen klasik dekorasyonda kullanılan ve Doğu’nun yansımalarını barındıran halı çeşitleri gelmesin. Çiçekleri, daha farklı yorumlayan (örneğin geometrik çizgilerin hakim olduğu) modern halı modelleri de

mevcut.

Modern Yansımalar Zeminleri de Ele Geçiriyor: Geometrik Desenli Halılar

Modern dekorasyonun olmazsa olmazları arasında yer alan geometrik desenler, halılarda da kendine yer buluyor! Keskin geometrik desenlere sahip halılar, ev dekorasyonunda yer verdiğiniz renk paletine uyumlu bir şekilde yaşam alanınızda bütüncül bir şıklık yakalamanıza yardımcı olabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.