Size bir telefon kadar yakınız
05356201134
Dil Seçin
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

SOFYA HALI YIKAMA

Sofya Halı Yıkama firmamız, yılların verdiği deneyim ve üstün hizmet anlayışıyla temizlik, hijyen ve dezenfekte konusundaki ihtiyaç ve sorunlarınıza zamanında, etkin, güvenilir ve ekonomik çözümler üretir.

  • 7 Gün 24 Saat Hizmet
  • İstenilen Saat Aralığında Ücretsiz Teslimat
  • Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti
  • Profesyonel Ekip

Kalite Politikamız

İnsan sağlığının önemini hiç unutmadan işimizi yapıyor, en kaliteli şampuanlarla son teknoloji makinelerde halı ve diğer eşyalarınızı tam durulama ile yıkayarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sizlere sunuyoruz. Artan rekabetten ötürü sürekli piyasa takibi yaparak fiyat/performans dengemizi sürekli olarak koruyor ve çalışmalarımıza devam ediyoruz.

  • İnsan sağlığının sürekli bilincinde olmak
  • Modern makinelerde kaliteli şampuan kullanımı
  • Piyasa takibi ile en uygun fiyatlar

SOFYA HALI YIKAMA İŞLEM SIRASI

Halı yıkama işlemi için tesislerimize gelen halılar öncelikle toz alma makinalarımızda itina ile geçirilerek yıkama öncesinde ön temizlikten geçer. Sonrasında halı cinsine göre ayrılan halılar son sistem makinalarda antibakteriyel şampuanlarla hem ön yüzü hemde arka yüzü deneyimli çalışanlarımızın kontrolünde yıkanır.

Yıkama işlemi biten halılar sonrasında sıkma makinalarına alınarak sıkma işlemi tamamlanır. Sıkma işlemi tamamlandıktan sonra genel olarak % 95 kuru olarak makinadan çıkan halılar asma işlemine alınarak tamamen kuruması beklenir. Kuruma işlemi tamamlanan halılar sonrasında kontrol ve paketleme bölümüne alınarak poşetlenir ve paketlenir.

Teslim edileceği bölgelere göre ayrılır ve evinize kadar teslim edilir.
Halınıza önem verdiğiniz kadar sağlığınıza da önem veriniz. Halılarınızı profesyonel ellere teslim ediniz.