Size bir telefon kadar yakınız
05356201134
Dil Seçin
trende

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular
Temayla gelen kısakodlarla aşağıdaki gibi soru cevap kombinasyonları yapabilirsiniz.

Sofya Halı Yıkama Fabrikasında Halılarınız Nasıl Yıkanıyor?

1.Aşama Toz Alma
*Halılarınız yıkanma işlemine girmeden önce halı içerisindeki toz,kıl,tüy ve maytların temizlenmesi için toz alma makinemizden geçirilmektedir. *Toz alma makinemiz 6000 m3 vakum emme gücüne sahiptir.Halıların alt ve üst tarafını çırpmaya ve taramaya yarayan rulo fırçalara sahiptir.
2.Aşama Yıkama
*Halının cinsi,rengi,iplik yapısı,kalınlığına göre makine ayarları yapılarak halılarınız yıkanır. *Full otomatik makinemizde,halılarınız yürüyen bant sisteminde ıslatma,şampuanlama,durulama,kirli suyu sıyırma,vakumlama ve rulo halinde sarma gibi farklı profesyonel aşamalardan geçerek temizlenir.
3.Aşama Halı Sıkma
*Halı sıkma makinemiz içerisine rulo şeklinde konulan halılarınızı yüksek devirle döndürerek %95 oranında kurutur.
4.Aşama Kurutma ve Havalandırma
*Halı sıkma makinemizde %95 oranında kurutulan halılarınızı temiz ve üstü kapalı kurutma alanlarımızda havalandırarak tüm nemlerinden arındırma işlemi yapılır.
5. Aşama Son Kontrol,Hav Alma ve Paketleme
*Kurutulan halılarınız hav alma makinemizde vakumlanır,yıkama esnasında yatmış olan tüyler taranarak kabartılır ve parfümlenerek paketlenir.
Halılarımız, 3 günde nasıl teslim ediliyor, çabuk teslim ettiğiniz için nemli kalmıyor mu ?
Hayır kesinlikle halılarınız nemli kalmıyor. Çünkü halılarınızı boru tipi sıkma makinalarımızda %95 oranında suyu sıkıldıktan sonra özel kurutma odalarımızda dereceli fanlarımız ile kurutuyoruz. Halılarınızda hiç bir sorun olmadan tertemiz ve kuru bir şekilde teslim alabilirsiniz..
Halı yıkama hizmetlerinde garanti veriyor musunuz?
Halı yıkama hizmetlerimizde halılarınızın temizliği konusunda %100 memnuniyet garantisi ile çalışmaktayız. 3’lü kontrol sistemi ile halılarınız yıkamadan önce,yıkamadan sonra ve paketleme aşamasında çok detaylı bir şekilde kalite kontrolden geçmektedir. Buna rağmen halılarınızda problem olduğunu düşünüyorsanız halılarınız ücretsiz şekilde yeniden yıkanmaya alınacaktır.
Ücretsiz servisiniz var mı ?
Evet. Halılarınız veya yorganlarınız randevu aldığınız gün ve saat içerisinde kapınızdan ücretsiz alınıp teslim edilir.
Koltuk temizliği için hangi makineleri kullanıyorsunuz ?
Koltuk temizleme/vakumlama makinelerimiz 'Karcher profesional 8/1 C' ve 'Karcher profesional 10/1 C'dir. Opsiyonel olarak müşterilerimizin isteği doğrultusunda buharlı temizlik için 'Karcher SC 1' makinemizde bulunmaktadır..
Stor Perde Yıkama Aşamaları Nelerdir ?

1.Aşama: Stor perdenizdeki kirlere buhar verilerek kirlerin yumuşatılması sağlanır.

2.Aşama: Era 111 Optical Kir çözücü stor perde şampuanı püskürtülür.

3.Aşama: Stor perde fırçalama makinemizle, hassas fırçalamayla stor perdeniz köpürtülür, kirlerinden arındırılır.

4.Aşama: Stor Perdeniz yıkama işlemine alınır, durulanır, hava tabancası yardımıyla sudan arındırılır.

5. Aşama: Klipsli askı alanlarımızda kurutulur.

Hangi deterjanları kullanıyorsunuz ?
Kullandığımız tüm deterjan markaları tamamen bitkisel özlü ve asla kimyasal madde içermemektedir. Temizleme işlemi sırasında firmamız tarafından amway home loc şirketine yaptırılan koltuk temizliği için özel üretim ürünler kullanılmaktadır.
İstanbul'un her yerine servisiniz var mı ?
Hayır İstanbul Anadolu Yakasında Çekmeköy, Sultanbeyli, Sancaktepe, Ümraniye, Kartal, Ataşehir ilçelerine hizemet vermekteyiz.
Yorgan ve battaniyelerimiz nasıl yıkanıyor ?
Yorgan/ battaniye/elyaf ve yün yorganlarınız ilk etapta hiçbir şekilde kimyasal deterjan içermeyen arındırma havuzuna tek tek serilip 20 dakika bekletilir ve daha sonra sanayi tipi olmayan kuru temizleme makinemizde yıkandıktan sonra kurutma aşamasına geçilir. Makinemizin sanayi tipi olmamasının nedeni, her battaniye ve yorganın tek tek yıkanmasını istememizdendir. Her yıkama işleminden sonra makine kazanı dezanfektan ile temizlenip yeni yıkamaya geçilir..
Çalışma saatleriniz ve günleriniz ne şekildedir ?
Hafta sonları dahil haftanın her günü 09:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz..